Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Náš tým

Prodejci na prodejně ProHokejisty

Od koho vždy obdržíte profesionální péči?

Pavel Útrata

Pavel Útrata

Pavel hraje hokej už odmalička. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi Brněnského hokeje, ať už to byl Ytong Brno, Kometa Brno nebo třeba Krokodýli Brno. Seniosrký hokej okusil ve vysokoškolském klubu Techniky Brno. Avšak po vleklých zraněních nakonec svou kariéru přerušil a začal se věnovat hokejové výstroji a všemu kolem ní. Okolo prodeje hokejové výstroje se pohybuje už asi 8 let a za tu dobu nasbíral mnoho cenných rad a zkušenností, o které se s Vámi rád podělí a poradí. 

Co se týče hokeje, tak momentálně hraje amatérskou hokejovou ligu v Brně a hokejem se už jen tzv. baví. V létě k tomu ještě přídá in-line hokej, kde s celkem IHC Brno "B" hraje 1. In-line hokejovou ligu.

Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal

Jaroslav je taktéž na ledě už odmala. Nicméně na odlišném a specifickém postu - brankář. S hokejem začínal ve Frýdku - Místku a odtud putoval do Komety Brno, ve které byl až do juniorů. Poté zamířil do druholigového Pelhřimova, Techniky Brno, na 4 roky do Břeclavi a poté opět Technika Brno. Chvíli pobýval i v prvoligovém Mostě. Ale teď, stejně jako Pavel, se hokejem baví v Boskovicích, které hrají krajský přebor. 

Hokej ho baví a co se týče výstroje, nejen té brankářské, tak s jejím prodejem má přes 5 let zkušenností a dokáže Vám ve všem poradit a pomoci.

 

Luboš Útrata

Lubomír Útrata

Pan Útrata starší, je na prodejně nováčkem, nicméně v pozadí naší firmy / týmu je už dlouhá léta. Útris starší je tu především od toho, aby Vám opravil Vaši výstroj. Zkušenností má stejně jako švadlena u největších firem. Přeci jen už opravuje pro Kometu Brno přes 10 let výstroj a stejnou dobu i amatérským hokejistům. Na prodejně ho uvidíte zejména u brusky, ale nejčastěji jej najdete v naší dílně, jak oživuje Vaši výstroj.

Připojené obrázky

Osazenstvo prodejny

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete